"Верес" підсилився першим новачком у період війни

Рівненський "Верес" оголосив про підписання талановитого 19-річного голкіпера Арсенія Коркодима, який раніше виступав за луцьку "Волинь". 

Про це повідомляє сайт рівненського клубу. 

Угода розрахована на три роки. Контракт вступить у силу з липня цього року. 

Арсеній Коркодим - вихованець київського футболу, останнім клубом молодого голкіпера була луцька Волинь, де він виступав за команду U19 та Волинь-2. Новачок червоно-чорних встиг дебютувати у Першій лізі в складі головної команди Волині, а також провів три матчі за лучан у минулорічному розіграші Кубку України.

- Зважаючи на ситуацію в країні та з урахуванням скорого старту нового футбольного сезону, молоді українські футболісти є вкрай цінним активом для будь-якого клубу. Цілком імовірно, що нас очікують певні зміни у воротарській ланці, тому ми поставли собі задачу укріпитись ще одним молодим голкіпером. Переглядали чимало варіантів, але вирішили зупинитись на кандидатурі Арсенія Коркодима. Це якісний воротар, який має певний досвід у кубкових матчах та у Першій лізі, з хорошими даними, високим зростом - 195 см. Головний тренер Юрій Вірт - сам колишній воротар - затвердив кандидатуру Коркодима, а далі уже швидко домовились із самим гравцем. Тож, сподіваємося на його швидкий прогрес у Вересі. Впевнений, клуб допоможе Арсенію вийти на якісно новий рівень, - сказав спортдир "Вереса" В'ячеслав Шевчук. 

Читайте також