"Верес" у Рівному безкоштовно тренуватиме дітей ВПО

Дітей зі статусом ВПО у Рівному безкоштовно тренуватимуть футболу. 

Про це повідомляють у пресслужбі міськради.

Так, НК"Верес" у співпраці з Управлінням освіти та Управлінням у справах молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради започаткував безкоштовні тренування для дітей, які мають статус ВПО.

Це відбувається в рамках проєкту "Veres for kids", метою якого є популяризація футболу та здорового способу життя, а також Народного клубу «Верес» як головної команди міста й регіону.

У суботу, 16 березня, учасниками першого тренування стало майже пів сотні рівненських школярів. До спортивної події долучилися гравці основної команди НК "Верес" та гравчині жіночого колективу "Veres Women".

У Програмі реалізації проєкту заплановано не тільки тренування з футболу для дітей ВПО на стадіоні Дитячої футбольної академії народного клубу «Верес» імені Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, а й проведення:

  • відкритих уроків з фізичної культури з елементами футболу на базі шкіл міста;
  • безкоштовних екскурсій на домашньому стадіоні НК «Верес»;
  • конкурсу «Придумай гімн для Дитячої футбольної академії НК «Верес» (з цікавим призами для переможців).

Організатори планують відкриття фан-клубів НК «Верес» на базі шкіл міста Рівного. Завдяки проєкту діти різних категорій матимуть можливість грати в футбол, спілкуватись і, найголовніше, - отримувати позитивні емоції. 

 

Читайте також