Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Верес U19" у Львові поступився "Феніксу"

Юнацька команда рівненського "Вереса" у черговому контрольному матчі у Львові поступилась учаснику чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області - підмонастирському Феніксу. 

Фенікс - Верес U19 - 5:2

22 лютого 2023 року, Львів.

Верес U19: Кулик - Протасевич, Даценко, Бамболя, Ромасюк, Фундук, Баран, Вадовський, Ковалюк, Годя, Волченко.

На заміну виходили: Бібіков, Зайко, Пилипчук, Вороб‘як, Лепський, Петров, Поліщук.

Старший тренер: Олег Шандрук.

Голи: Вадовський, Зайко.

- Грали проти досвідченої команди. Вцілому діями команди задоволений. Але лише офіційні матчі чемпіонату покажуть, наскільки якісно ми підготувалися до продовження сезону. Товариські матчі - це все-одно лише підготовка до чемпіонату. Лише офіційні ігри покажуть, де ми знаходимося: і фізично, і ментально, - сказав старший тренер команди Олег Шандрук.

Заключний контрольний матч перед стартом у весняній частині чемпіонату юнацької VBET ліги рівняни проведуть 25-го лютого на клубній базі у Рівному. Суперник - клуб Другої ліги ПФЛ Звягель. Початок - о 16:00.

Читати також

29.03.2023 НАЗК склало на Третяка протокол про корупцію

Зокрема під час передвиборчої кампанії Марія Корнійчук внесла вибочого фонду Олександра Третяка 45 тисяч гривень. Уже після своєї перемоги Олександр Третяк призначив Марі Корнійчук своєю радницею. Та відразу ж після цього встановив їй надбавку у 50 % від посадового окладу. Таке ж розпорядження видавалось мером Рівного і 5 січня. У квітні 2021 року Марію Корнійчук за пропозицію Олександра Третяка призначили керуючою справами міськвиконкому. На сайті міськради оприлюднені кілька розпоряджень про призначення Марії Корнійчук надбавок та виплати матеріальної допомоги. ЗАа це НАЗК склало протоколи про корупційні» адмінправопорушення – за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП. У першій частині йдеться про неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів. Покарання за це - штраф від 1 700 до 3 400 гривень. Друга частина – це вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Передбачене покарання – штраф від 3 400 до 6 800 гривень. Протоколи уже надіслали до Рівненського міського суду. Їх розглядатиме суддя Святослав Рогозін. Початок розгляду справи - 30 березня, о 10-ій годині.