Рівне Медіа

Відома софтболістка Діана Вашай провела для школярів «Розминку від чемпіона»

Обласний спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона» днями відбувся у двох навчальних закладах Рівненщини - Висоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Жаденському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Миляцької сільської, що на Дубровиччині.

Зі школярами поспілкувалася Діана Вашай - майстер спорту України з софтболу, чемпіонка України, володарка Кубку України, гравець команди «Західний вогонь». Для більшості дітей це було перше знайомством із софтболом.

Спортсменка розповіла про свої досягнення, здобутки команди та показала частину нагород, які здобула на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Після спілкування, Діана провела традиційну розминку. Діти та їхні педагоги пробували  відбивати бито софтбольний м’яч та ловити його спеціальною рукавичкою.

На завершення зустрічі спортсменка вручила призи від Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області переможцям конкурсу малюнка на спортивну тематику, який організували з нагоди «Розминки від чемпіона». Також всі учасники заходу отримали сувеніри від комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Пресслужба Рівнеоблради

Читати також