Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомий рівненський лікар, який відмовився щеплюватись від ковіду: Мене не відстороняли, я - у відпустці

Відомий рівненський лікар Павло Сільковський прокоментував своє відсторонення від посади через відсутність щеплення від COVID-19. Перед цим він отримав попередження про відсторонення. 

Нагадаємо, з 31 січня набув чинності відповідний наказ про розширення переліку професій, які підлягають обов'язковій вакцинації, зокрема тепер це стосується медиків та комунальників. 

- Мене ніхто не відстороняв. Я просто пішов у відпустку. Як буде далі - чи вийду я після відпустки - це ще питання. У той же час я думаю, стосовно власної справи, - каже Павло Сільковський. 

- До кінця лютого я перебуватиму у відпустці. Що буду робити далі - планів немає. Залежно від того, як буде розвиватись ситуація. Не дуже сильно хочу повертатись. Але якщо все йтиме, як іде, то у лютому я перебуватиму у відпустці, у березні я маю бути відсторонений, а з 1 квітня я зможу вийти на роботу, якщо карантин не буде продовжений. 

Стосовно щеплення Павло Сільковський вкотре зазначив, що поки не планує цього робити: 

- Я перехворів, а тому маю природній імунітет. У мене два тижні тому вся сім'я перехворіла на Омікрон. Я з ними контактував, і практично не захворів, тому не бачу необхідності робити щеплення, - заявив він. 

У той же час на своїй Фейсбук--сторінці він дав поради тим медикам, яких відсторонили від посади через відсутність вакцинації. 

Читати також