Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

Відомий рівненський лікар Павло Сільковський отримав попередження про відсторонення від роботи з 31 січня. Про це він сам написав на сторінці у Фейсбук. 

Причиною є відсутність сертифікату про вакцинацію.

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. 

- Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.

Нагадаємо, що 31 січня в Україні набуває чинності наказ МОЗ, згідно з яким обов'язковій вакцинації також підлягають працівники закладів охорони здоров'я та комунальники. 

Раніше лікар також пояснював, чому досі не вакцинувався проти коронавірусу. За його словами, він планувв це зробити заради подорожей за кордон. Проте не поспішав, поки це не було актуально. 

- Проте, тепер моя відмова - це мій персональний протест проти примусу і неправди, яку нам озвучують досі. Як і кожен медик, який має багато знайомих медиків, я маю 100 плюс варіантів просто отримати сертифікат, але не роблю цього, намагаючись показати, що з людьми потрібно говорити не так, - писав він. 

Читати також

25.05.2022 Рівненські рятувальники показали відео з місця вибуху автомобіля

По прибуттю рятувальники встановили, що вогнем охоплено передню частину автомобіля. На гасіння було подано вогнегасячі речовини. Загорання швидко було ліквідовано. Жертв та постраждалих немає. Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля марки Land Rover. Сам автомобіль вдалося врятувати. Попередня причина вибуху несправність газобалонного обладнання. Усі обставини пожежі встановлюються.