Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Відомо, хто представлятиме Рівненську область на спортивній арені

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У Рівненській області затвердили склад спортивної збірної. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

На 2020 рік до штатної спортивної команди резервного спорту увійшли 35 спортсменів з олімпійських видів спорту віком від 15 до 23 років. Усі вони мають досягнення на офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Склад збірної уже затвердило Міністерство молоді та спорту України.

Формували склад за пропозиціями дитячо-юнацьких спортивних шкіл, обласної школи вищої спортивної майстерності, ліцеїв спортивного профілю, федерацій та громадських організацій спортивного спрямування.

Спортсмени, що увійшли до штатної команди, отримуватимуть додаткове фінансування з обласного бюджету.

Таким чином, створюємо умови для того, щоб вони представляли нашу область на українських та міжнародних аренах, а не переходили до інших регіонів та не виїжджали за кордон. А їхній приклад не лише підвищить престиж Рівненщини, а й збільшить мотивацію юних спортсменів до занять спортом і утвердить в молоді повагу до здорового способу життя.

Перелік спортсменів, які увійшли до складу збірної можна переглянути тут.

 

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.