Рівне Медіа

Відомо, коли школярі Рівного підуть на осінні канікули

Фото - ілюстративне

Цьогоріч, попри ситуацію з коронавірусом, школярі Рівного таки пішли до школи 1 вересня. Втім, пандемія COVID-19 внесла свої корективи в навчальний процес.

У Міністерстві освіти визначили дати канікул у школярів у навчальному році, що стартував. Відомо, що навчальний рік 2020/2021 триватиме до 28 травня, якщо карантин не внесе зміни у це, як цьогоріч. Перший навчальний семестр завершиться 24 грудня 2020 року, а другий пройде відповідно з 11 січня по 28 травня 2021 року.

Традиційно у МОН запланували канікули для школярів тричі впродовж навчального року - діти відпочиватимуть кожен квартал, а тривалість канікул, не беручи до уваги літніх, не повинна перевищувати 30 днів.

Таким чином, перші шкільні канікули - осінні - у 2020 році триватимуть 7 днів - з 26 жовтня по 1 листопада включно. Проте, зазначимо, що визначені дати від МОН мають рекомендаційний характер, адже згідно з Законом України "Про освіту" кожен навчальний заклад може самостійно визначати для себе дати і тривалість шкільних канікул. Втім, здебільшого усі школи, як правило, дослухаються до цих рекомендацій.

 

 

Читати також