Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відтепер гуманітарну допомогу з Рівненщини відправлятимуть і залізницею

Відучора гуманітарну допомогу з Рівненщини почали відправляти залізницею. Перший вантаж відправився на Харків. Про це повідомляють у Рівненській обласній військовій адміністрації. 

Як зазначається, це значно пришвидшить проходження блокпостів та отримання вантажу. 

- Наше завдання – підтримати міста-герої, які достойно несуть оборону і показують нам приклад. І головне – дають нам шанс краще підготуватися», - наголосив голова ОВА  Віталій Коваль. 

Рівненщина також відсортувала гуманітарну допомогу, яка надійшла з-за кордону. Наша область отримує все більше вантажів. Це десятки фур із Італії, Німеччини, Польщі, Нідерландів та інших країн.

 

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.

22.05.2022 Біженці можуть отримати грошову допомогу від держави прямо на вокзалі

Як розповіли в УЗ, проект покликаний донести до всіх, хто досі не наважувався евакуюватися з Донбасу, що на них дійсно чекають. Так, уже під час руху працівники Укрзалізниці збирають дані з пасажирів, які хочуть отримати соцвиплати та передають їх колегам з Укрпошти. Після прибуття люди прямують у спеціально блаштовані пункти видачі готівки на вокзалі у Львові. Невдовзі перелік вокзалів розшириться. Це спільний проєкт Офісу Президента, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства соціальної політики, Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці та Укрпошти. Програма є доповненням до вже запущеної раніше за підтримки ОПУ програми "Там, де вас чекають", яка дозволяє вже в потязі підібрати та замовити варіанти тимчасового розселення. "Ця програма покликана допомогти все ж таки евакуюватись тим, хто підставляє життя під загрозу кожного дня, але досі не наважувався виїхати з найгарячіших точок, мовляв "ми нікому не потрібні!" Ми не словами, а справами підтверджуємо, що "потрібні" - люди відразу отримують "живі" підйомні кошти, - каже керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський. Також, за його словами, ще в потязі подаються заявки на розміщення, а по прибутті - чекають представники місцевої влади із транспортом, щоб відразу відвезти на поселення. Він додав, що вже є результати програми - тільки за один день близько 400 людей з-під лінії вогню з Донбасу все ж таки виїхали евакуаційними вагонами Укрзалізниці, а до того останні тижня цей денний показник був у межах 100-150" Нагадаємо, що людям, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3000 гривень на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 гривень на кожну людину, старшу 18 років. Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих. Ці дані передаються працівникам Укрпошти, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста призначення організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти. Пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тис. грн.