Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Відтепер за станом вакцинації серед освітян Рівненщини можна стежити онлайн

У Рівненській ОДА створили інтерактивну панель вакцинації вчителів. Тож відтепер кожен бажаючий зможе перевірити актуальну інформацію щодо вакцинації вчителів та зрозуміти, як той чи інший навчальний заклад надалі працюватиме. 

Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Дашборд відображає у кожній освітній сфері загальну кількість закладів та відсоток вакцинованого персоналу у них. Натиснувши на останню колонку інтерактивної таблиці, можна побачити перелік закладів, які ще не досягнули межі у 80% щеплених працівників. Інформація оновлюється щодня до 12-ї години, - додає Віталій Коваль. 

Станом на тепер дистанційно навчаються 270 області. 

Нагадаємо, за новими умовами "жовтої" зони право на навчання у звичному режимі мають ті заклади, де не менше 80 % вакциновані хоча б однією дозою. Водночас така умова не поширюється на 1-4 класи та дитсадки. 

Читати також

04.02.2023 Жителі громад з Рівненщини придбали для ЗСУ дві автівки

Прихожани Свято-Хрестовоздвиженського храму села Соснівка Семидубської громади колядували, щоб підтримати ЗСУ. Так, під час різдвяних свят віряни зібрали 67 тис.грн. До зібраної суми додали іще 43 тис. грн. із коштів храму та придбали позашляховик Mercedes. Його з-за кордону доставив місцевий житель. Автівку, яку довантажили гуманітарною допомогою, передали одній із військових частин, де несуть службу жителі Соснівки. Черговий автомобіль для ЗСУ придбали й мешканці Привільненської громади. Автомобіль Volkswagen Transporter купили за рахунок благодійних коштів працівників апарату сільської ради, закладів та установ громади. Його передали військовослужбовцям в зону бойових дій.