Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Вихователька з Чернігова врятувала і вивезла з міста 30 дітей із притулку

Фото з відкритих джерел

Директорка Седнівської гімназії Тетяна Ясочко повідомила, що вихователька з Чернігова Наталія Песоцька врятувала 30 вихованців дитячого притулку.

Зазначається, що вихователька з дітьми змогла виїхати до Івано-Франківська, адже надалі перебувати в Чернігові було небезпечно.

"30 діток з інтернату в Чернігові прийняли на Івано-Франківщині. А привезла їх туди справжня героїня, вихователька Наталія Песоцька! Ніхто не знає, але вона місяць прожила з вихованцями у підвалі .. Відмовились усі, бо звісно ситуація складна ... Ця людина рятувала дітей, коли двічі влучили у притулок, ховала у келіях церкви… Діти молили не кидати їх і не йти додому, і Наталія Іванівна забрала своїх дітей і весь воєнний час жила з ними, годувала і дбала, до речі, найменшому хлопчику - 3,5 рочки", - розповіла Ясочко.

Вона підкреслила, що вихователька - з великим серцем та доброю душею. Жінка взяла на себе відповідальність і вивезла 30 дітей, яких врятувала від війни. Це при тому, що з Чернігова не було офіційно оголошено жодного гуманітарного коридору.

"Я пишаюся нею! І дуже хочу, щоб керівництво звернуло увагу і обов’язково відзначило цю святу людину за її відданість, сміливість та героїзм!" - зазначила Ясочко, яка перебувала з Песоцькою у бомбосховищі.

Читати також