Віктор Шакирзян особисто передав дрони українським захисникам на Харківщині

Цими вихідними Віктор Шакирзян разом зі своїм заступником Артемом Ганущаком вирушив на Харківщину, де сили оборони України героїчно стримують переважаючі сили ворога. Метою візиту було оперативно передати нашим захисникам від Рівненської територіальної громади розвідувальні дрони та системи супутникового зв'язку. Їх зараз дуже не вистачає на передових лініях оборони.

“Нашим найпершим і найголовнішим завданням було швидко відреагувати на потреби наших військових на Харківському напрямку. Хотів особисто це зробити, аби одразу скоординувати наші дії з військовими, з’ясувати, які потреби у них є і зрозуміти, в який саме спосіб наша громада може підтримати Збройні Сили України. Тому вирушив особисто, як за тиждень перед цим відвідував Херсонщину, де оборону тримає наш Рівненський батальйон ТРО та бійці морської піхоти”, - зауважує Віктор Шакирзян.

Очільник Рівненської громади, розповідаючи про своє спілкування з військовими на Харківщин,і констатує, зараз напевно найбільшою потребою ЗСУ в боях з окупантами, найбільш очікуваною допомогою є розвідувальні дрони. Вчасно виявлене пересування ворога дає можливість завчасно завдавати ударів по скупченню живої сили і техніки, а це в свою чергу, рятує життя наших бійців. Отже, дрони DJI Mavic 3 Pro,  DJI Mavic 3T, та системи супутникового зв'язку Starlink від Рівненської територіальної громади цими вихідними отримали 82-га Окрема десантно-штурмова бригада ЗСУ, окремий розвідувально-диверсійний підрозділ ГУР МО "Кракен", підрозділ БПЛА Головного управління розвідки Міністерства оборони України та один з підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

“Я хочу подякувати всім рівнянам, хто в цей скрутний час продовжує працювати і продовжує сплачувати податки до місцевого бюджету. Саме завдяки Вам ми зараз маємо можливість підтримати наших мужніх захисників на різних напрямках”, - каже Віктор Шакирзян.

Крім того, Віктор Шакирзян провів низку зустрічей з представниками командування військових частин та з’єднань, а також зі своїм колегою міським головою Харкова Ігорем Тереховим.

Каже, важливо, безпосередньо, побувати самому на місці подій і поспілкуватись з тими, хто знаходиться у вирі подій, аби чітко розуміти, яка саме допомога потрібна сьогодні на лінії зіткнення з ворогом, яка саме допомога сьогодні потрібна місту Харкову і харків’янам.

Читайте також