"Він - людина слова": Роговцева присвятила щемливий пост Залужному

Акторка Ада Роговцева висловила подяку головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. 

Про це вона написала у своєму пості в Інстаграмі. 

Також акторка виклала спільне із Залужним фото. 

- Дякую долі за те, що подарувала мені особисте спілкування з Валерієм Залужним до того, як його ім’я стало рідним кожному українцю й відомим на весь світ. І найперше, що я дізналася про Валерія Федоровича, що він - людина слова, - написала вона 

Роговцева також пригдала, що завдяки зусиллям Залужного легендарний Дмитро Коцюбайло "Да Вінчі" отримав звання Героя. 

"Лишиться незабутньою зустріч Героя-добровольця Да Вінчі та Головкома Залужного на сцені Жовтневого палацу, коли Валерій Федорович особисто приїхав, щоб привітати та прикріпити Золоту Зірку Героя на кітель Дмитра. Ця нагорода напередодні вторгнення в грудні 21-го року дала наснагу всім добровольцям, оскільки вони відчули шану війська до добровольчого руху", - додає Ада. 

Також жінка наголосила, що серед її друзів, яких у 2014-му доля привела у військо, є ті, кому довелося служити в підрозділах, якими командував Валерій Федорович. З їхніх розповідей вона впевнилася в тому, що побачила й сама: високоосвічений, професійний, людяний, сміливий, цілковито відданий військовій справі, вірний Україні. Залужний став уособленням свого війська і свого часу.

"За плечима генерала всі ступені військової освіти й усі з відзнакою. Всі щаблі військової служби - від курсанта до головнокомандувача, і всі додали неоціненного досвіду. Він займається справою свого життя і досягнув у ній світового визнання, зупинивши російську армію, наче сама доля готувала його на порятунок Україні в часи найтяжчих випробувань", - каже народна артистка.

Своє звернення до Валерія Ада Роговцева закінчила на тому, що всім нам пощастило мати Залужного на чолі війська в цей історичний час. А його беззаперечний авторитет генерала серед військових - є одним зі стовпів нашого спротиву та стійкості.