![](https://rivne.media/media/img/650/2022/06/2022062416355424.jpg)
Сьогодні у Гощанській громадиі попрощались із полеглим на війні 31-річним бойовим медиком Володимиром Курдюковим із села Дроздів.
Про це повідомляє Гощанська селищна рада.
- Він був прикладом для своїх друзів і однодумців: прикладом честі, рішучості та надійності. Він був найкращим сином для своєї мами та найкращим братом для сестер: люблячим та уважним, - йдеться у повідомленні..
Солдат, бойовий медик роти вогневої підтримки отримав смертельні поранення під час виконання бойового завдання в населеному пункті Долина Донецької області.
![](/media/img/650/2022/06/202206248352.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206245074.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206243644.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206249821.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206247547.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206244413.jpg)
![](/media/img/650/2022/06/202206247519.jpg)