Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Виробник вантажівок MAN зупинив два заводи в Європі через брак компонентів з України

Ілюстративне фото

Німецький виробник вантажних автомобілів та автобусів MAN заявив, що його підприємства у Мюнхені та польському Кракові зупинено з 14 березня через припинення постачання електричних проводів, що випускаються на українських заводах.

Про це з посиланням на повідомлення компанії передає "Інтерфакс-Україна".

На трьох інших підприємствах MAN обсяги виробництва скорочені, зокрема, на заводі з випуску двигунів у Нюрнберзі.

Компанія, що належить Volkswagen Group, заявила, що змушена відправити в неоплачувану відпустку 11 тисяч співробітників через російське військове вторгнення в Україну.

"Постачальники електричної проводки для вантажівок не можуть випускати її на українських підприємствах або можуть виробляти її в дуже обмежених обсягах. У результаті ми можемо втратити виробництво на кілька тижнів, що різко скоротить показники випуску у другому кварталі", – йдеться у повідомленні.

Компанія повідомила, що вже почала шукати додаткові джерела постачання проводки для вантажівок в інших країнах.

"Однак це триватиме кілька місяців", – заявив головний виконавчий директор MAN Александр Власкамп.

У компанії зазначають, що її співробітники будуть переведені на схему скороченого робочого дня, за якої MAN компенсує їм 80% втраченого доходу як за рахунок власних, так і державних коштів.

Проблеми українських постачальників раніше призвели до перебоїв у роботі підприємств Volkswagen та BMW.

Читати також

23.05.2022 Зґвалтували 8-річну дівчинку та "віджали" АЗС: російський полк звіріє у Херсонській області

«Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. «Віджали» у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали». «Жодних обмінів не буде, можете не сподіватися. Доки Донецьку, Луганську область не «звільнять», взагалі за ротацію можете забути. А далі ми не рухаємось, бо все угрупування знаходиться в «ДНР». Коли вони там закінчать, то перекидають сюди війська і почнемо рухатись».