![](https://rivne.media/media/img/650/2024/02/2024021213085686.jpg)
Військовий з Волині одружився з мешканкою Рівненщини.
Про це повідомляють у пресслужбі 23 інженерно-позиційного полку.
Зазначається. що на весільний рушник стали військовослужбовець 23 інженерно-позиційному полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України Ілля та його кохана - Ілона. Військовий - родом із Волині, а наречена - з Рівненщини.
- 23 інженерно-позиційний полк щиро вітає молоду пару зі створенням сім'ї. Щасливої вам долі та щирих почуттів. Нехай кохання приносить радість і окриляє ваші душі. Перемоги та миру у вільній Україні! - йдеться у повідомленні.
![](/media/img/650/2024/02/202402128612.jpg)