![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082820475035.jpg)
Військовий з Рівного Андрій Бадарак виборов три медалі на міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games - дві золоті і одну срібну.
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.
Андрій є ветераном ЗСУ і його перемога найкраща мотивація для наших захисників-ветеранів.
"Я хочу висловити величезну подяку Андрію Бадараку! Такі перемоги на міжнародній арені особливо важливі. Адже це шанс, щоб про Україну знову та знову говорили, щоб нами захоплювалися та підтримували.
Ми вірили в перемогу нашого Андрія, але такий результат перевершив усі очікування. Пишаємося і щиро зичимо прийдешніх нових перемог. Та здійснення нашої головної свої - перемоги над окупантами!, - написав Олександр Третяк.
![](/media/img/650/2022/08/202208285618.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208288534.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208289538.jpg)