![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040810381125.png)
7 квітня першу гру плей-оф півфіналу чоловічої суперліги за участі БК «Рівне» та «Київ-Баскет» відкривала військовослужбовця Рівненського обласного ТЦКСП, учасниця бойових дій, мама вихованця ОСДЮСШОР (тренера Скіданова «РІВНЕ 1998») Самчука Сергія - Самчук Алла, псевдо Сарна.
"Маючи за плечима понад 20-літній стаж військової служби, з 2015-го року наша Сарна брала участь в АТО/ООС. Ми віримо, що з легкої подачі першого м’яча нашою Героїнею та завдяки наполегливості та майстерності команди БК «РІВНЕ» впевнено виграв перший матч півфінальної серії проти «Київ-Баскета» з рахунком 77-43", - написали на сторінці Рівненського обласного ТЦК та СП.
![](/media/img/650/2024/04/202404085646.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404088058.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404088300.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404084744.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404083562.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404085319.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404082380.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404082676.png)