Рівне Медіа

Власники нелегальних АЗС на Рівненщині самостійно припиняють діяльність

За два дні мобільні групи виявили у Рівному 22 нелегальні АЗС – рейди триватимуть в усіх районах області.

Газу, бензину немає! Такі оголошення вже встигли повісити власники нелегальних автозаправних пунктів у Рівному та околицях. Їх налякали щоденні рейди мобільних груп, створених за дорученням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.09.2019 року щодо недопущення незаконної діяльності з обігу нафтопродуктів на території Рівненської області. До їх складу входять представники обласних територіальних органів: Управління Держпраці, Головного управління Національної поліції, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Головного управління Держпродспоживслужби.

Впродовж двох рейдових днів групи вже виявили 22 незаконних автозаправних пункти на території м. Рівне. На частину власників складено протоколи про адмінпорушення. На деяких пунктах були зафіксовані працівники, які, за попередніми даними, не мали оформлених трудових відносин. Остаточні висновки стосовно незадекларованої праці будуть визначені за результатами інспекційного відвідування, яке здійснять фахівці Управління Держпраці на підставі отриманих у рейді даних.

Одночасно з моніторингом фахівці проводять роз’яснювальну роботу стосовно небезпеки, яку створюють нелегальні заправки. Ці об’єкти мають підвищений рівень небезпеки, тому їх діяльність суворо регламентується системою відповідних дозволів та іншими вимогами охорони праці. 

Фахівці Управління Держпраці наголошують, що для власників нелегальних заправок є два варіанти дій: припинити свою діяльність або легалізувати - отримати належні дозволи та навчити працівників роботі на об’єктах підвищеної небезпеки.

Управління держпраці у Рівненській області

 

Читати також