Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Власники нерухомості Рівненщини поповнила місцеві бюджети майже на 38 млн грн

фото ілюстративне

За перше півріччя  2019 року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 37,6 млн. грн., що на 31%, або на 8,9 млн. грн. більше надходжень 2018 року. 

У поточному році фізичні особи сплатили на   56% (або на 3,9 млн. грн) більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Загальна сума надходжень податку від фізичних осіб  склала 11 мільйонів гривень. Юридичні особи за нерухомість сплатили 26,6 млн. грн., або на 4,9 млн. грн.. більше, ніж торік. 

«Тільки за умови достатніх фінансових ресурсів місцевих бюджетів можна говорити про вирішення проблем регіону. Розвиток інфраструктури, освіти й охорони здоров’я, привабливість області для інвесторів, – усе це залежить від відповідального ставлення мешканців Рівненщини до сплати податків. Впевнений, що завдяки скоординованій взаємодії органів місцевого самоврядування, фіскальної служби області та бізнес-спільноти нашого регіону місцеві бюджети і надалі зростатимуть», – підкреслив начальник Головного управління ДФС в Рівненській області Дмитро Зайцев. 

Нагадуємо, що платники - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів області за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. 

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи області за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. У разі незгоди з визначеною у податковому повідомленні сумою податку громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.  

ГУ ДФС у Рівненській області

 

Читати також