Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Воїн з Рівненщини придбав для батька на фронт авто за кошти, які збирав на квартиру

21-річний Андрій Гаврилюк з Гощі – найстарший серед дітей в родині, де є ще два сина і дві доньки. Одразу після закінчення школи 2020 року Андрій підписав контракт на проходження військової служби. На той час йому виповнилось 18 років. Поїхав на схід. Повернувся через 11 місяців.

Як повідомляє гощанський селищний голова Микола Панчук, у другий день війни, 26 лютого, піхотинець 14 окремої механізованої бригади Андрій Гаврилюк перебував в районі Чорнобиля. Отримав важке кульове поранення в руку, переніс 12 операцій. Андрієві встановили імплантат, п’ять пластин.

Через два дні після поранення сина в місцеву територіальну оборону записався його батько Андрій Михайлович Лозік. На війну чоловік просився з першого дня після її початку.

Андрій Михайлович пройшов бойову підготовку, а в березні його відправили безпосередньо в одну з військових частин. Нині він навідник-мінометник і перебуває на Харківщині.

Нещодавно син Андрій за власні кошти, які збирав на квартиру, купив для батька автомобіль Мерседес МL 250. Ситуацію в цьому регіоні він знає з власного досвіду перебування там. Батькові купив авто для оперативного виконання бойових завдань і для його безпеки.

Машину Андрію Лозіку доставили гощанці Олександр Бідюк і Олександр Стецюк. Від громади завантажили її всім необхідним.

"Андріями – зятем і внуком, завжди гордився Гаврилюк Андрій Олександрович. Усе своє життя він мріяв про справді незалежну і вільну Україну. На жаль, на 72 році життя його серце зупинилось через невиліковну хворобу.

Щиро співчуваю всій великій родині Гаврилюків. Андрієві Олександровичу не судилось дочекатися закінчення війни. Але його внук і зять обов’язково повернуться до дому з перемогою", - пише Микола Панчук.

Читати також