Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ворог готується до наступу на Кривий Ріг, місто готове до оборони — Вілкул

Ілюстративне фото

Голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що російсько-окупаційні війська формують наступальне ударне угруповання в Херсонській області на Криворізькому напрямку.

Найближчими днями очікується можливий перехід у наступ.

«Але ми знаємо про них більше, ніж їм здається, ми розуміємо всі їхні плани і ми повністю готові до будь-якого розвитку ситуації», — наголосив він.

Вілкул зазначив, що гарнізон міста і всі військові частини готові, а в Кривому Розі на ворога чекає глибокоешелонована оборона та багатоступеневі укріпрайони.

«Триває робота щодо посилення всіх ліній оборони міста. До уваги криворіжців та мешканців району: якщо ви бачите, що десь щось пиляється, ріжеться, копається чи будується, — не треба бігати навколо, знімати та дзвонити у всі служби, а тим паче викладати це все в інтернет», — додав Вілкул.

Читати також

18.05.2022 На Харківщині окупанти обстріляли пожежну машину: загинув батько двох дітей

Уламки снарядів потрапили в машину, вивівши її з ладу. Особовий склад відразу покинув кабіну, проте Костянтин Маляров отримав травми, котрі виявилися несумісні з життям. У загиблого рятувальника залишились дружина і двоє неповнолітніх дітей. Костянтин Маляров народився 21 березня 1983 року у м. Ізюм. У 2001 році закінчив Ізюмське професійно-технічне училище №24. У 2001-2002 роках проходив службу у Збройних силах України. З початку 2010 року став до лав ДСНС, весь цей час не полишаючи свою рідну 28-ту Державну пожежно-рятувальну частину Головного управління ДСНС України у Харківській області. За плечима мав чималий бойовий досвід та користувався неабияким авторитетом у колективі.