Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Всеукраїнський проект "Діти змін" покаже 2 вистави у Рівному

Відразу 2 незвичайних вистави привезе у Рівне Всеукраїнський проект "Діти змін"

Дві сучасних вистави, покази яких з успіхом пройшли в Києві, Дніпрі, Херсоні, Кривому Розі та Зеленодольську, запрошує подивитися рівнян Всеукраїнський проект "Діти змін". Вони отримали високу оцінку глядачів і театральних критиків, які назвали їх "одним з кращих зразків щирого актуального мистецтва". Учасникам вистав від 8 до 16 років і 80% всього матеріалу: тексти, танці, мініатюри, пісні, жарти - діти створили самі.

Цей результат покликаний продемонструвати головну мету проекту: як за допомогою творчих, ігрових, рухових практик можна стимулювати креативний та усвідомлений розвиток дітей. Ще одну свою важливу місію організатори бачать у поширенні в суспільстві новаторських ідей та сучасного мистецтва, активізуючи тим самим позитивні зміни в культурному просторі України. Покази  відразу двох вистав "Всі дороги ведуть до людей" та "Яка головонька - така й розмовонька" пройдуть в один день 16 березня о 18:00 в Палаці культури "Текстильник".

“Плекати Індивідуальність, творити Особистість, допомагати кожному розкрити свої таланти” – гасло проекту “Діти змін”. Повноцінний розумовий і фізичний розвиток зростаючого покоління, активне ставлення до життя і мистецтва, що характеризують цілісну, гармонійно розвинену людину - саме ці актуальні питання піднімають його учасники на своїх заходах. Вони вірять, що мова дитячої творчості об’єднує українців, бо  діти – наше майбутнє, а, значить, майбутнє України.

Організатором та ідеологом проекту "Діти змін" став педагог рухових практик, засновник освітніх проектів, хореограф, учасник і член журі багатьох всеукраїнських і міжнародних танцювальних фестивалів Антон Сафонов.

“Мені, як і багатьом свідомим українцям, не байдужа доля нашої країни, яка опинилася в дуже складному становищі. І крім інших бід, в нас є ще одна величезна проблема: Україну, в якій так багато ресурсів для життя, але немає їх доцільного використання, полишає молодь. Тому що не вірить, що буде тут в достатній мірі оцінена і реалізована. Упевнений, зараз, як ніколи, потрібні люди, котрі не бояться братися за складні справи, готові своїми силами постаратися змінити хід подій”.

Отримати заряд натхнення для перетворення життя на краще, рівнян запрошують на показах вистав "Всі дороги ведуть до людей" та "Яка головонька - така й розмовонька".  Учасники проекту впевнені, що ці спектаклі для всіх: і дорослий, і дитина знайде в них щось своє. І приклад тому - відгуки глядачів після переглядів. Так громадський діяч, співорганізатор фестивалю ENERGY FEST Микола Стадник з Зеленодольску не приховує, що спектакль “Всі дороги ведуть до людей” справив на нього велике враження.

“Основний вектор для перетворень несподівано надали наші діти. Сьогодні зі сцени вони кожним своїм рухом, кожною емоцією вимагали від нас змін! У залі серед глядачів був хлопець, який сказав: "Ось заради кого, там, "на передку", ми тримаємо оборону". Особисто я раптом дуже чітко усвідомив, навіщо ми розхитуємо корупційну систему, що пожирає все навколо - це все заради майбутнього наших дітей".

Співорганізаторка проекту “Діти змін” - хореографка, педагогиня з сучасної хореографії Олександра Магера, поставила ці вистави разом зі своїми  ученицями. У процесі постановки Олександра була більшою мірою куратором: задала тему, зібрала та відібрала матеріал, надала йому структуру. Решту діти зробили самі.

З тим, що вистави вийшли не по-дитячому глибокими та філософськими погоджується культурна оглядачка київського журналу Balletristic Поліна Булат. Українські пісні, прислів'я, легенди - все, що немов викарбуване у нашому генетичному коді, оживає, з її слів, у надихаючій виставі “Яка головонька - така й розмовонька”.

“20 дівчаток від 8 до 16 років видали такий потужний феміністський меседж про ідентичність української жінки, що відкрили мені очі на моє, української жінки, життя.

Спектакль, створений на тему українського фольклору, тривав близько півгодини. В ньому не було нічого зайвого. Майже обійшовшись без аудіодоріжки і зовсім - без поверхневих образів, дівчата весь цей час співали, танцювали, свистіли в глиняні свистульки, декламували. Брали за живе по-дорослому”.

Для того, щоб глядачі краще занурилися в атмосферу вечора та відчули ідею проекту, перед початком показу відбудеться живе спілкування з крівницею та наставницею колективу Олександрою Магерою та організатором проекту “Діти змін” Антоном Сафоновим. Крім того, після перегляду вистав, їхні учасники затримаються, щоб обговорити побачене і відповісти на запитання глядачів.

Організатори проекту запрошують всіх бажаючих 16 березня о 18-00 у Палац культури "Текстильник" надихнутися живим переглядом двох танцювально-театральних вистав "Всі дороги ведуть до людей" та "Яка головонька - така й розмовонька". Вони впевнені, що ми, українці, повинні підтримувати і стимулювати творчий розвиток наших дітей, створюючи умови для їх розкриття, даючи можливість їм проявити себе, впливаючи тим самим на зріст рівня культури всієї України.

Бронювання місць на спектаклі:

за посиланням  https://bit.ly/2EjkYEj, або за тел.066- 667-28-95.

Ресурси проекту “Діти змін”:

 

Читати також