Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Всі кинулися на допомогу": у Костополі розшукали немісцеву дівчинку, яка загубилась

Ілюстративне фото

У Костополі сьогодні місцеві мешканці допомогли у пошуках маленької дівчинки, що загубилась.

Про це у місцевій фейсбук-спільноті повідомила Валентина Левчук.

"Сьогодні біля Сільпо м.Костопіль загубилася маленька дівчинка. Мама була дуже перелякана. Вони не місцеві і тому страх був величезний! Всі кинулися на допомогу - пишаюся Вами костопільчани, що небайдужі. Дівчинку знайшли", - пише жінка.

Окремо авторка посту подякувалала охоронцям магазину, адже саме вони переглянули камери та встановили, що дівчинка покинула торговий заклад.

Один із охоронців знайшов дівчинку, яка вже встигла перейти перехрестя.

"Хочу звернутися до людей, які вимушено переїхали з своїх домівок і зараз проживають в нашому місті. Не бійтеся звертатися про допомогу, навчіть дітей, щоб в разі чого зверталися до місцевих. Місто в нас невелике і спокійне. Надіюся Ваше проживання тут буде комфортне", - додала пані Валентина.

Читати також

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.