Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Всі ліжка зайняті: у мережі показали відео з реанімації Рівненської міської лікарні

На Рівненщині з кожним днем погіршується епідемічна ситуація. У "ковідних" лікарнях більшає важких хворих, а за минулу добу в області зафіксовано 19 смертей від коронавірусу.

На своїй сторінці у Фейсбуці заступник міського голови з питань медицини Юрій Поліщук опублікував ролик з реанімаційного відділення Центральної міської лікарні Рівного.

"Рівненські медики на сьогоднішній день забезпечують найнижчий показник смертності від ковіду в Україні. І це теж реальна ознака їх високої професійності", - написав пан Поліщук.

Чиновник закликав громадян вакцинуватися від коронавірусу, щоб послабити тиск на медичну систему міста та області.

"У нас під відділення реанімації виділено 20 ліжок  і 20 апаратів ШВЛ. Всі ліжка зайняті хворими", - зазначив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги Дундюк Ігор.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.