![](https://rivne.media/media/img/650/2020/05/vzhe-zavtra-zhiteli-rivnoho-mozhut-piti-u-zoopark20200511_8600.jpg)
Відсьогодні, 11 травня, в Україні послабили карантин. Зокрема, дозволили гуляти у парках і зонах відпочинку. Не стали виключенням і зоопарки. Вже завтра, 12 травня, Рівненський зоопарк відкриє для відвідувачів свої двері. Лишень закритими для доступу поки залишаються акватераріум та торгівельні точки. Припинено проведення екскурсій.
На вході в зоопарк та туалетах розміщенні ємності з антисептичними засобами для обробки рук! Слідкуйте за гігієною)
Про те, яких правил варто дотримуватись - читайте у дописі зоопарку внизу статті.