Новини Рівного - Rivne Media

Як Муляренко виконує свої обіцянки щодо ремонту доріг Рівненської області? (ІНФОГРАФІКА)

Загальна сума бюджету, яку цього року скерують на дороги, становить понад 40 мільярдів гривень. Відповідно до закону, 60% виділених із Дорожнього фонду коштів будуть спрямовані на дороги загальнодержавного значення, ще 35% – підуть на місцеві дороги, а решта 5% бюджетних грошей – на безпеку руху.

Саме в 2018 році місцеві дороги мають перейти в розпорядження регіональної влади. Якщо на великі траси та масштабні проекти заплановане серйозне фінансування з держбюджету й роботи ведуться майже в усіх областях, то з місцевими дорогами справи йдуть набагато скромніше. Ми вирішили подивитися, що обіцяли голови облдержадміністрацій з приводу ремонту та будівництва міжміських, сільських та інших доріг місцевого значення, пише Слово і Діло

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко з приводу місцевих доріг дав 5 обіцянок, з яких три виконав, а ще дві – залишаються в процесі. Як і обіцяв, Муляренко збудував дорогу Дубно-Тараканів, відремонтував Здолбунівську об'їзну в напрямку Острога та Костопільську об'їзну дорогу. Ще потрібно зробити ремонт дороги Острог-Грем'яче.

Детальніше – на інфографіці.

Читати також