Які добрива підходять для підживлення ґрунту перед посадкою озимого часнику

Восени або під зиму садять озимий сорт часнику. Даний вид гострий на смак, добре витримує зимові холоди, і навесні, з першими теплими променями сонця, піде в зростання.

Перед посадкою часнику землю необхідно удобрити. Особливо це актуально восени.

Городники в першу чергу піклуються про те, щоб осінні посадки не постраждали від холоду і прийдешніх заморозків.

Якщо посадити в потрібні дати, то турбуватися нема про що. Однак, якщо внести неправильні добрива, можна зіткнутися з тим, що часник буде пошкоджений морозами. Про які підгодівлі йдеться?

Для досвідчених городників не секрет, що восени необхідно накладати табу на добрива і підгодівлі, в яких міститься азот. Річ у тім, що він провокує буйний ріст зелені, чого перед зимою допускати у жодному разі не можна. Головка часнику повинна вкоренитися і зміцніти, щоб пережити зиму. Якщо ж вона піде в зростання, буде нарощувати зелень, то перші ж зимові заморозки погублять і зелень, і саму головку, вона може просто вимерзнути або ж стане дуже слабкою.

До азотних добрив відносяться такі, як аміачна селітра, карбамід (сечовина), сульфат амонію, кальцієва селітра, натрієва селітра та ін.

Широко відомо, що азот міститься і в гної. Однак в гної його процентне співвідношення не таке високе, всього 0,5-2,5%. Так що для осінніх добрив гній цілком підходить.