Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Які підпрємства Рівненщини не виплатили вчасно зарплату своїм працівникам?

Ілюстративне фото

Станом на 1 лютого 2018 року за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати становила 55063,0 тис. грн., у т. ч.: працівникам економічно активних підприємств – 54886,7 тис. грн. та суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом – 176,3 тис. грн.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати у порівнянні з 01.01.2018 року збільшилась на 1755,4 тис. грн. у зв’язку з виникненням заборгованості на 5 підприємствах-боржниках, а саме: філіях ДП «Рівненський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»  («Рівненська ДЕД»  та «Колоденська ДЕД»), ДП «Укрбурштин»   ПАТ ДАК «Українські поліметали», ПрАТ «Рівневтормет», ПП БФ  «Будреконструкція».

Керівники підприємств-боржників розробили графіки погашення заборгованості із виплати заробітної плати, які знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

Внаслідок вжитих заходів керівники 2 підприємств-боржників (ДП «Укрбурштин»  ПАТ ДАК «Українські поліметали», ПП БФ «Будреконструкція»)  погасили заборгованість із виплати заробітної плати на суму 48,9 тис.грн.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення

Рівненського міськвиконкому

 

Читати також

09.08.2022 На Дубенщині невідомі зняли з меморіалу прапор України, - очевидці описали порушників

Заявник повідомив, що за зовнішніми ознаками порушниками були діти: вони зрізали мотузку, до якої кріпився прапор. Державний символ порушники залишили на місці, він — не пошкоджений. Окрім того, біля фігури також знаходився й прапор УПА, який, попередньо пошкоджений внаслідок погодних умов Наразі проводиться перевірка, особи правопорушників встановлюються. Обидва прапори вже замінили на нові.