![](https://rivne.media/media/img/650/2021/07/yaki-pravila-naychastishe-porushuyut-vodii-rivnens20210731_9656.jpg)
На Рівненщині упродовж десяти днів правоохоронці зафіксували 4 тисячі порушень на дорогах.
Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Рівненської області.
Із 20 липня на території області розпочався комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги». Мета заходів — зниження аварійності, запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-дорожній мережі.
За десять днів працівники поліції зафіксували 3880 порушень правил дорожнього руху, із яких найбільше — 1270 перевищення водіями швидкості руху, що є основною причиною дорожньо-транспортних пригод, в яких травмуються чи гинуть люди.