Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Якісно чи ефективно: що рівняни думають про роботу одного з судів?

Фото - відкриті джерела

Результати опитування громадян – відвідувачів суду щодо якості та ефективності роботи Рівненського апеляційного господарського суду (квітень–червень 2018 року). Такі дані оприлюднює сайт "Судова влада України".

Опитування розроблене та рекомендоване робочою групою з розробки системи оцінювання якості роботи суду за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

89,7% респондентів в цілому оцінили якість роботи Рівненського апеляційного господарського суду на «добре» (30,8%) та «відмінно» (59,0%), 10,3 % опитаних – на «задовільно», на «погано» та «дуже погано» не оцінив жоден з опитуваних.

За 5-бальною шкалою середня оцінка якості роботи суду становить 4,5 бали.

Загальні показники якості, середній бал:

доступність суду – 4,3;

зручність та комфорт – 4,5;

повнота та якість інформації – 4,3;

Сприйняття роботи, середній бал:

працівників апарату суду – 4,6;

колегій суддів – 4.0.

 Слід також зазначити, що усі респонденти заперечили наявність судових засідань, які не відбулися через неналежну організацію роботи суду. Такий 100-відсотковий показний свідчить про намагання суддів Рівненського апеляційного господарського суду докладати усіх зусиль не лише заради доступу сторін до правосуддя, а й дотримання строків розгляду справ, передбачений процесуальним законодавством.

На питання, «Які конкретні зміни, на Ваш погляд, необхідні для покращення роботи суду сьогодні?» відповіли лише 4 опитаних, зазначивши таке:

Загальна інформація про порядок та умови роботи суду для тих, хто вперше в суді.

Обладнання робочого місця (комп’ютер + принтер + інтернет) для відвідувачів суду

Обладнання точок доступу до питної води для відвідувачів суду.

Інформативність в плані розташування залів засідань (більш яскраво і впізнавано).

 

Для респондентів, які висловили свої побажання та зауваження, а також для усіх відвідувачів суду, повідомляємо:

Враховуючи потребу та побажання відвідувачів суду, у червні 2018 року в приміщенні суду встановлено кулери з питною холодною та гарячою водою.

У Рівненському апеляційному господарському суді у листопаді 2017 року відкрито кімнату для адвокатів та представників сторін, яку облаштовано комп’ютерами з доступом до мережі Інтернету, принтерами, інформативними теками, а також зарядним пристроєм. Про наявність такої кімнати на стенді суду міститься інформаційна листівка.

Зарядні пристрої для мобільних телефонів та інших гаджетів встановлені також у холі головного корпусу суду поруч із залами судових засідань.

Проте, зважаючи на слушне зауваження відвідувача, респондетна опитування, розглядається питання розміщення вказівника розташувань залів засідань.

 

За повідомленням прес-служби суду 

Читати також

03.10.2023 Очільник області розповів, чи готова Рівненщина до опалювального сезону

Відомо, що в області завершені ремонти, створений аварійний запас обладнання, укладені договори із постачальниками за фіксованими пільговими цінами. «Область на 100% готова до осінньо-зимового періоду. Проведено ремонтні роботи на каналізаційних і тепломережах, замінено котли, заготовлені посипочний матеріал та реагенти для доріг. Є необхідний аварійний запас обладнання та матеріалів для об’єктів систем життєзабезпечення. Для усіх 10 теплопостачальних підприємств області, які використовують газ, передбачені фіксовані пільгові ціни», - сказав очільник області. Віталій Коваль також додав, що така підготовка пройшла і в освітніх, медичних, соціальних закладах. Створений запас генераторів різних потужностей. «Плановість підготовки до зими цьогоріч – на новому рівні. Всі вже чітко розуміють ризики і потреби. Першочергово забезпечуємо тих, хто не може про себе подбати – соціально незахищених, зокрема, геріатричні заклади та інтернати. На Рівненщині з дровами проблем не буде, адже 40% території області покрито лісами. Окрім того, в області вже готові розгорнути 296 Пунктів незламності», - зазначив начальник Рівненської ОВА.

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.