Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Якому знаку зодіаку пощастить 30 серпня

Везіння потрібне завжди і всім, але в наш – непростий – час без нього особливо важко обійтися, тому так важливо знати, що зірки – та й сама доля – перебувають на твоєму боці.

Про це пише ТСН.

Обставини нашого життя змінюються постійно, то піднімають нас на вершину успіху, то опускають до поганого настрою і, як нам здається, безнадійності. Ось тільки чи варто впадати у відчай, якщо ми можемо стати улюбленцями долі в будь-який момент! Якому знаку зодіаку пощастить 30 серпня?

День, коли активізуються сили зла. Під їхнім впливом на поверхню можуть вийти найогидніші якості людського характеру – дріб'язковість, злість, заздрість, зарозумілість, брехливість, егоїзм, зарозумілість, жадібність, мстивість та багато іншого. Можна потрапити як під вплив шахраїв, так і під вплив своїх інстинктів, що теж до добра не доведе. Важливі справи, намічені цей час, краще відкласти.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам – як, зрештою, і представникам інших знаків зодіаку – сьогодні необхідно максимально скоротити спілкування з оточенням. Але це не означає, що їм не буде чим зайнятися – зірки рекомендують представникам знака присвятити максимум часу творчості. Їхні креативні якості цього дня будуть настільки сильними, що серйозного результату зможуть досягти навіть ті з них, хто досі нічим подібним не займався.

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.