Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

YouTube відключив монетизацію для росіян

YouTube відключив монетизацію для користувачів із Росії. Це означає, що російські блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі у соцмережі. 

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Як зазначається, нові обмеження поширюються також на підписки YouTube Premium та Music Premium, а також функції спонсорства, суперчату та суперстікерів.

Топ-3 російський блогерів у YouTube у 2021 році виглядавє так: Анастасія Івлєєва – $2,7 млн, Валентин Пєтухов (Wylsacom) – $2,2 млн, Юрій Дудь – $1,8 млн. Тепер вони не зможуть заробляти.

Нагадаємо, до цього YouTube заблокував канали одного з головних пропагандистів Росії «Вечір з Володимиром Соловйовим» і «Soloviev LIVE».

Також YouTube раніше заблокував перегляд російських телеканалів. Зокрема: «Первый канал», «Россия 24», РБК, «Звезда», «Россия 1» та низки інших.

Читати також

25.05.2022 "Всі - проти росії": окупанти шоковані, що весь світ підтримує Україну зброєю

«Америкоси притягли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах*й! Все туди ху*рять, зрозумів, підкріплення їм, бл*дь! Всі - проти Росії», – говорить один окупант іншому. Він додає, що розмовляв із колегою, який займається поповненням для їхньої армії: Піз*єц, каже, братан, піз*єць. Молодняк, каже, довбо*би їдуть. Я взагалі в ах*ї. Заїхали туди, а вони без броників, без ніх*уя. Пішли до магазину пиво купувати...