Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Юні спортсмени з Рівненщини поїдуть на змагання у Грецію

У Києві відбувся всеукраїнський багатоетапний спортивно-масовий захід «Cool Games» (Круті ігри–2018) серед учнів закладів загальної середньої освіти. Захід проводився для дітей від 9 до 17 років у трьох вікових дивізіонів.

Команда Рівненської області старшої вікової групи виборола І місце серед 25 областей України і здобула право весною представляти нашу державу в Греції.

Команда, яка складалася із учнів НВК «Колегіум» та Рівненської гуманітарної гімназії стала чемпіоном у третьому віковому дивізіоні.

Повідомляє Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.