Юні спортсменки з Рівненщини стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики

Із 27 січня по 29 січня 2020 року у м. Суми  відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодших.  Близько 700 спортсменів із 25 областей України брали участь в цих змаганнях. Серед учасників змагань і вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, повідомили в Костопільській міській раді.

Переможцем у бігу на 800 м стала Юлія Уніч, яка подолала дистанцію за 2:11.92, це норматив кандидата у майстри спорту України.  Марія Козлюк  здобула золоту нагороду  у бігу на 1500 м та виконала норматив кандидата у майстри спорту України (4:38.18) (тренують спортсменок Тетяна Фінчук та Анна Мурза).

Срібну медаль у бігу на 3000м з результатом 10:21.33 виборола Уляна Рачинська та четвертий результат показала у бігу на 1500м (4:48.88) (тренери Петро та Валерій Дітлашки). Із особистим результатом та виконанням І розряду закінчив виступ у стрибках у довжину Тарас Товкач, його результат 6м 80см – п’яте місце.  Шосте місце у естафетному бігу 100х200х300х400м та сьоме  – у бігу на 800м посів Вадим Дідух (2:04.35 ). І закрила фінальну вісімку у бігу на 60м з бар’єрами Валерія Гуріна ( 9.50).

Вітаємо спортсменів і тренерів з початком нового змагального року! Бажаємо наступних вдалих стартів і нових особистих рекордів, здоров’я та успіхів на спортивній та життєвій ниві!