Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З початку карантину при в’їзді до Вараша продезинфікували понад 13 тисяч транспортних засобів

Фото - ГУ ДСНС

Станом на 27 липня при в’їзді до міста Вараш рятувальники продезинфікували 13100 одиниць транспортних засобів. Контрольно-пропускний пункт при в’їзді до міста атомників встановили 28 березня.

До слова, працівники ДСНС проводять дезинфекцію хлоровмісним розчином у спеціальних захисних костюмах. Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.