Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З початку сезону полювання на Поліссі оштрафували майже 50 мисливців: що вони порушують?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

На території Поліського округу з 8 серпня розпочався сезон полювання на пернату дичину. Днями полювання визначено суботу та неділю, а на дичину, вирощену на фермах та випущену в угіддя під постріл, четвер. Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу із залученням громадських інспекторів систематично проводяться заходи по дотриманню правил полювання, щотижня виявляються правопорушники.

До прикладу, 26 і 27 вересня до адміністративної відповідальності у вигляду штрафу притягнуто 6 осіб, а також 5 осіб за порушення правил рибальства.

Всього з початку відкриття сезону полювання до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 48 осіб, найбільш поширені порушення серед мисливців:

  • полювання без відстрільної картки на право добування пернатої дичини;
  • без контрольної картки обліку добутої дичини;
  • без відповідних документів на собак мисливських порід.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.