Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

З понеділка на Рівненщині діятиме нове карантинне зонування

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Сьогодні під час позачергового засідання Державної комісії ТЕБ і НС переглянули карантинне зонування території України. 

Так, вже з понеділка Рівненщина буде без "червоної" зони - місто Дубно стало "помаранчевим". Також до "помаранчевої" зони віднесли Вараш та Острог, Демидівський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Рівненський район.

У "жовтій" зоні - місто Рівне, Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Дубенський, Зарічненський, Корецький, Острозький, Радивилівський, Рокитнівський та Сарненський райони.

І лише один район нашої області буде "зеленим" - Дубровицький. 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.