Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

За життя 16-річного хлопця, який постраждав у Маріуполі, борються лікарі трьох країн

Під час ракетно-бомбового обстрілу Маріуполя 16-річний Іван був важко поранений і дивом потрапив у реанімацію Дніпропетровської ОДКЛ, де кілька днів отримував інтенсивну терапію.

Згодом його транспортували бригадами обласних центрів Дніпропетровського, Вінницького і Львівського ОЦЕМД до кордону. Естафету підхопили польські колеги служби медичного рятівництва. Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

У Польщі екстрено прийняли важкого пацієнта і стабілізували стан дитини та підготували до перельоту в США.

"12 квітня спеціальний медборт з летовища Баліце доставив хлопця в супроводі мами Майї на тривале лікування і реабілітацію до США. Команда шпиталю взяла під свою опіку нашого важкого пацієнта. Вдячні за допомогу колегам", – каже Ірина Микичак.

Читати також

22.05.2022 СБУ затримала російського агента, який намагався проникнути до лав ЗСУ

Як зазначається, мешканець Київщини був завербований ворогом на початку повномасштабної агресії рф. Під час тимчасової окупації одного з населених пунктів він орієнтував загарбників на місцевості, збирав дані про дислокацію українських військ і давав «наводку» щодо адрес проживання колишніх учасників АТО. Крім цього, зловмисник «підказував» окупантам місця для прихованого розміщення ворожої техніки поблизу соціальної інфраструктури та житлових будинків. Після деокупації населеного пункту російський агент отримав інше завдання і добровільно звернувся до місцевого військкомату щодо призову та зарахування до однієї з військових частин. Втім співробітники СБУ викрили ці плани і затримали зрадника. Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.