Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Загинув чи зник безвісти? Російські жінки не отримають виплату без тіла солдата

Російські матері та дружини можуть і не отримати обіцяні 5 мільйонів рублів за загиблого солдата. Умовою виплати даної суми є те, що тіло доставлять на територію росії.

Однак, з огляду на те, що території багатьох областей України всіяні мертвими тілами ворогів і забирати їх ніхто не збирається - виплати росіянкам не світять. 

Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк у ефірі 24 Каналу.

За його словами, у рф всього один раз визнали загибель 500 військових, чиї тіла привезли і захоронили. Про інших солдат повідомляють, як про зниклих безвісти.

Нагадаємо, раніше Президент Володимир Зеленський повідомляв на брифінгу журналістам, що російські окупанти привезли з собою крематорії, де відразу будуть спалювати тіла солдат.


 

Читати також

18.05.2022 Загарбники планують знести «Азовсталь» у Маріуполі і зробити там паркову зону

"У «ДНР» планують знести Азовсталь. Навіщо? У ЗСУ скоро з’являться сили для деокупації Маріуполя; росіяни превентивно знищують важливий для України промисловий комплекс", - зазначає міськрада. На її думку, загарбники хочуть стерти будь-яке нагадування про героїчний подвиг українських військових, а також не зацікавлені у відновленні та розвитку Маріуполя, бо для них це лише "територія для кримського коридору". Водночас у міськраді нагадали, що комбінат "Азовсталь" - це унікальний металургійний комплекс повного циклу, який забезпечує 10 тисяч робочих місць, мільярди доларів валютних надходжень та податків, 7 тисяч тонн високоякісної сталі, 6 млн тонн чавуну, 4,5 млн тонн металопрокату. Своєю чергою радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що в ОРДО збираються "поновити роботу ММК ім. Ілліча. Та знести Азовсталь. На місці якого побудувати паркову зону".