![](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/zaynyalos-u-motornomu-vidsitsi-vidomi-detali-pozhe20200611_1603.jpg)
Близько 20:30 вчора, 10 червня, на автодорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів біля села Олександрія Рівненського району під час руху загорілась вантажівка, яка перевозила лісоматеріали. Про це ми повідомляли тут: Неподалік Рівного горить вантажівка із лісом.
Як сьогодні розповіли у ГУ ДСНС області, загоряння трапилось у моторному відсіці вантажівки DAF.
Водій за допомогою вогнегасника ліквідував займання. Пошкоджено моторний відсік, вантаж – ні.