![](https://rivne.media/media/img/650/2020/06/zakhistiti-nashi-konstitutsiyni-prava-mi-mozhemo-l20200628_1559.facebook.katana.png)
Директор ТОВ "Захід-Трансбуд" Віктор Шакирзян привітав мешканців Рівного із одним із найважливіших загальнодержавних свят - Днем Конституції України.
"У День Конституції України я хочу запитати усіх нас: "Чого насправді ми хочемо? Ми прагнемо справедливості, рівних прав і можливостей, порядку та гідного життя. Захистити наші конституційні права ми можемо лише разом! Зі святом! З Днем Конституції України. З днем, який єднає усіх нас", - зазначив пан Шакирзян.