Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Залізні нерви та відмінний імунітет: 3 знаки Зодіаку з хорошим здоров`ям

Серед усіх знаків Зодіаку міцними нервами можуть похвалитися представники знаку Козеріг. Ці люди не переживають через дрібниці, і досить спокійно до всього ставляться. Вони намагаються вести правильний спосіб життя, вміють терпіти, досить витривалі, тому їх нерви не смикаються. Крім цього, позаздрити можна і імунітету Козерогів. Залишатися в строю і не хворіти допомагає не тільки стабільний емоційний стан. Підтримувати імунітет представникам цього знака допомагають сон за розкладом, режим та активний спосіб життя. Терпіння та правильний спосіб життя — основа стабільного здоров'я Козерогів.

На другому місці представники знака Риб. У цих людей гарний імунітет та чудові нерви. Не можна сказати, що Риби залізні, але досить міцні. Пояснити це просто: Риби часто пропускають все повз себе і багатьом речам вміють не надавати значення. Народжені під цим знаком навіть у складних ситуаціях намагаються мислити позитивно та часто жартують. Риби завжди дослухаються до своєї інтуїції. Будь-яка спроба вивести їх із себе обернеться провалом, зробити це буде дуже складно. Така колосальна врівноваженість дозволяє рибам зберігати стан свого здоров'я. А виключення негативних емоцій та довгі прогулянки на свіжому повітрі лише зміцнюють імунітет Риб.

Не відстають від Риб і представники знака Овен. Багатьом здається, що Овни дуже вперті. Насправді вони просто міцні горішки. Овни часто роблять те, що вважають за необхідне, попри думки людей і зберігаючи завидний спокій. Вони не нервують, якщо хтось щось їм не так зробив, як вони хотіли, вони самі потихеньку все виправлять і перероблять так, як треба. У представників цього знака гарний імунітет, вони дуже рідко хворіють, а дрібні нездужання проживають найчастіше у звичайному режимі.

Овни не прислухаються до свого організму і не звертають уваги на перші дзвіночки, тому що впевнені у своєму імунітеті і навіть у думках не припускають, що можуть захворіти. Але якщо хвороба наздоганяє, Овни здаються. Вони хворіють тяжко, з високою температурою, активність змінюється на постільний режим. Все тому, що більшість людей цього знака багато працюють, щільний ненормований графік не дозволяє їм дотримуватися режиму, своєчасно відпочивати і набиратися сил, тому їм тільки залишається до останнього сподіватися на свій імунітет. Люди цього вогняного знака мають відмінний імунітет, але вони самі можуть загнати себе дуже серйозно.

За джерелами Ukr.Media.

Читати також

01.10.2023 Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2-8 жовтня

Від 3 жовтня 2023 року на 9 місяців негативна кармічна точка – Чорний Місяць (Ліліт) – увійшла у знак Діви та приносить нові випробування на теми цього знака: робота, побут, здоров'я. Але це і нова можливість розв'язати кармічні вузли, тобто усвідомити та визнати власні помилки, свої сильні та слабкі сторони шляхом переосмислення, що дозволяє компенсувати свої недоліки та посилити переваги.

23.08.2023 Гороскоп на 23 серпня для всіх знаків зодіаку: що пророкують зорі

День переосмислення та оцінки своїх вчинків – як у професійній, так і в особистій життєвій сфері. Можна проводити роботу над помилками, робити висновки та визначати нові мету та завдання. Тим, хто стурбований своєю кар'єрою, зірки рекомендують трохи пригальмувати: зараз зусилля успіхом не увінчаються, тож потрібно взяти таймаут і нагромадити необхідні для роботи сили – як фізичні, так і моральні.