Заманив за школу та зґвалтував школярку: мешканця Рівного посадили на 11 років

Ілюстративне фото

22-річний чоловік "сяде" на 11 років до в`язниці за зґвалтування школярки. Суд визнав його винним на підставі зібраних доказів.

Про це йдеться у вироку Рівненського міського суду.

Злочин стався 10 листопада 2020 року у Рівному на вулиці Дубенській. Молодик заманив дівчинку на заднє подвір'я навчального закладу №27 та змусив займатися з ним оральним сексом. Чоловік погрожував дитині, що в нього є пістолет.

Після вчинення насильства вона побігла до школи і розповіла про все своїй подрузі, а та повідомила вчителя. Поліція затримала зловмисника того ж дня, постраждала дівчинка його впізнала.

У суді обвинувачений не визнав провину та взагалі заперечив, що у той день зустрічав цю дівчинку біля школи. Втім, його словам не повірили, оскільки винуватість чоловіка була доведена показами свідків та результатами експертиз.

Пом'якшуючих обставин суд не знайшов. Відтак чоловіка визнали винним у порушенні ч.4 ст. 152 ККУ (зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла 14-річного віку) та призначив йому 11 років ув'язнення. Також чоловік повинен сплатити понад 92 тис. грн за експертизи.

Вирок поки не набрав законної сили, його можна оскаржити в апеляційному суді.

Читайте також