Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Запуск ракет здійснений з кораблів РФ у Чорному морі - Міноборони Молдови заперечило обстріл Вінниці з Придністров`я

Фото з відкритих джерел

Сьогодні в обідню пору по місту Вінниця було випущено 8 ракет. Вони, зокрема, влучили в цивільний аеропорт.

У міністерстві оборони Молдови заявили "Європейській правді" про те, що вони були запущені не з окупованого росіянами Придністров’я, а з акваторії Чорного моря, а інформація про ракетну атаку з окупованої частини Молдови є помилковою.

"Міністерство оборони Республіки Молдова заперечує запуск ракет (що влучили по) аеропорту Вінниці з придністровської території на територію України", - йдеться у заяві.

Цю інформацію підтверджують також співрозмовники ЄвроПравди у керівництві Молдови, які вивчали інформацію з цього приводу.

"Жодного типу крилатих ракет на території Придністров’я ніколи не було. У Придністров’ї є лише установки залпового вогню "Град" з дальністю стрільби 20 км", - розповів один зі співрозмовників.

Представники Молдови переконані, що запуск ракет здійснений з кораблів РФ у Чорному морі. Це відповідає дальності, зокрема, ракет "Іскандер". Утім, траса запуску ракет по Вінниці справді пролягала над Придністров’ям - територією Молдови, що перебуває під російською окупацією з 1992 року.

Читати також