Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Заступниця міністра юстиції у Рівному завітала на церемонію одруження (ФОТО)

Сьогодні у Міський Будинок Культури на церемонію одруження в рамках проекту «Шлюб за добу» завітали заступниця міністра юстиції Іванна Смачило, міський голова Рівного Володимир Хомко та начальниця Головного територіального управління юстиції області Оксана Сальчук.  Вони побували на святковій церемонії Дмитра та Лілії та привітали наречених. Молодята обмінялися весільними обітницями, затанцювали свій перший танець та разом із батьками запалили своє сімейне вогнище.

До слова, сьогодні в МБК в рамках проекту «Шлюб за добу» візьмуть шлюб 10 пар молодят. Механізм надання такої послуги доволі простий: чоловік та жінка, за умови досягнення шлюбного віку або отримання в судовому порядку прав на шлюб, звертаються до організатора державної реєстрації шлюбу (незалежно від місця проживання та громадянства), обирають дату та час реєстрації, узгоджують з організатором всі процедурні питання. Після цього між організатором і заявниками укладається договір у письмовій формі, подається заявка на проведення державної реєстрації шлюбу, сплачується державне мито та платні послуги.

 

Читати також

04.12.2021 На Рівненщині помер АТОвець, який одним із перших пішов захищати країну

Помер мешканець Малодорогостаївської громади, що у колишньому Млинівському районі Степан Бульчак, який одним із перших пішов захищати країну на сході. Про це повідомив Роман Зінь у Фейсбук. Великим сумом у нашому серці відізвалась звістка про смерть жителя Малодорогостаївської громади Бульчака Степана Вікторовича, одного з перших земляків, які у 2014 році стали на захист нашої держави. Пройшовши пекло неоголошеної війни, він так і не зміг адаптуватися до мирного життя.