Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Завтра у Рівному святкуватимуть День Басового Кута

http://7d.rv.ua

Традиційно, вже третій рік поспіль проводиться святкування Дня Басового Кута! Цьогоріч святкування припадає  на теплий вересневий день, а саме 16 вересня! Про це розповідає сайт 7 Днів. 

 Святкування розпочнеться о 13.00. 

У програмі свята конкурси, розваги, забави, святковий концерт за участі найкращих творчих колективів та солістів міського палацу культури! 

Організаторами даного дійства є : 

 - Управління культури і туризму Рівненської міської ради 

 - Міський палац культури

 - Свято-Троїцька громада УПЦ КП

Інформація для бажаючих прийняти участь у святі за тел.:

 067-360-11-87 ;- 096-903-70-95

Читати також

26.09.2023 Молодика з Рівненщини судитимуть за побиття трансгендерної військової у Львові

Чоловіку інимінували порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками (ч. 2 ст. 161 КК України). Як встановил розслідування, у серпні 2023 року на одній із центральних вулиць Львова обвинувачений напав на трансгендерну військову. Він ображав її словесно, а після цього наніс декілька ударів кулаками та ногою по обличчю. Нагадаємо, 15 серпня у центрі Львова побили трансгендерну військову. Як зазначається, вона взяла відпустку та приїхала на похорон матері. Під час розмови зі своїм хлопцем до неї підійшов незнайомець та почав агресивно поводитися, після чого вдарив її. Згодом нападник попросив у Хелен вибачення.