Рівне Медіа

Завтра у Рівному відбудеться забіг у вишиванках

У Рівному 24 серпня, у день 30-річчя Незалежності України, відбудеться традиційний 6-ий забіг у вишиванках «Rivne Patriotic Run 2021». Старт забігу о 09:00 з Театральної площі.

Паралельно з рівненським, забіги у вишиванках відбудуться й в інших містах України – Києві, Львові, Одесі та Івано-Франківську.

Цьогоріч організатор забігу у Рівному – Rivne Running Club – підготував для учасників багато сюрпризів. Для прикладу, стартовий пакет учасника включатиме: номер з чіпом, футболку-вишиванку, освіжаючі напої від партнера, а також унікальну пам’ятну медаль, яку отримають всі фінішери. Вартість реєстрації: 250 грн.

Зареєструватися на забіг можна сьогодні з 15:00 до 20:00 у приміщенні кав’ярні-пекарні «Львівські круасани» за адресою м. Рівне, вул. Чорновола, 1.

В день забігу 24 серпня реєстрація проводитися не буде. З 07.00 до 08.30 на місці старту буде проводитися лише видача стартових пакетів вже раніше зареєстрованим учасникам.

Попри те, що маршрут забігу залишиться незмінним із попередніми роками – змінюється місце старту та фінішу – цьогоріч учасники розпочинатимуть та завершуватимуть біг на Театральній площі.

До слова, забіг відбудеться на двох дистанціях: 2,5 км (1 коло) та 10 км (4 кола). На кожній із дистанцій встановлений ліміт учасників: не більше 300 на 2,5 км та не більше 200 осіб на 10 км.

Маршрут забігу: Театральна площа - майдан Незалежності- вул. Міцкевича - проспект Миру - вул. Набережна - вул. Сагайдачного - вул. Соборна - Театральна площа.

Переможці та призери забігу на кожній із дистанцій у чоловіків та жінок будуть нагороджені кубками, а також подарунками від партнерів. Кубками також нагороджуються 3 учасники з інвалідністю.

Спеціальними призами нагороджуються найстарший та наймолодший учасник забігу.

Всі зареєстровані учасники, які успішно фінішують на дистанціях 2,5 км та 10 км отримають на фініші унікальну пам’ятну медаль.

Читати також