Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Збирав секретну інформацію державного рівня: в Україні затримали агента російських спецслужб

Контррозвідці Служби безпеки України вдалось затримати агента російських спецслужб. Чоловік встиг зробити серйозну кар'єру в Україні: працював у Адміністрації колишнього президента та інших держструктурах.

Він зізнається, що з 2014 року працював на Головне управління Генштабу Збройних сил РФ. Був завербований після того, як утік з Донеччини до Білгорода.

"Російські куратори обрали йому псевдонім «Регін» і поставили завдання – здобути секретну інформацію державного рівня. Для цього навіть допомагали робити кар’єру в українських органах влади. Зокрема, агент працював у суді, згодом в одному з Департаментів Адміністрації колишнього президента, а після того служив у війську", - розповідають в СБУ.

Чоловік також збирав компрометуючі дані про різних посадовців. А з початком широкомасштабного вторгнення в Україну – інформацію про силовиків, зброю та військову техніку.

У ході спецоперації співробітники Харківського управління СБУ перехопили канал зв’язку агента, встановили його місцезнаходження та зрештою схопили на Донеччині.

Агенту загрожує довічне позбавлення волі.

Читати також

25.05.2022 "Незворотній процес переходів триває": відомо, у якій області найбільше громад перейшли до ПЦУ

«Лише у Хмельницькій області понад 100 громад відмовилися і надалі перебувати у структурі МП, очільник й ієрархи якої підтримують та благословляють злочинний напад на Україну», – йдеться у повідомленні. Також 50 парафій перейшли у безпосереднє керівництво глави ПЦУ митрополита Епіфанія. «Незворотній процес переходів триває, об‘єднаємо Церкву, захистимо державу», – додали в Православній Церкві України.