Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Збив смертоносну ракету, але віддав своє життя: у бою загинув офіцер ППО Віктор Сушков

Боронячи Україну від рашистських окупантів, загинув чоловік редакторки видання OBOZREVATEL Ірини, кадровий військовий Віктор Сушков. 30-річний офіцер українських Сил ППО віддав життя, закриваючи небо над українськими мирними містами від російських ракет.

Уродженець Єнакієвого Віктор Сушков уже раз втратив малу батьківщину через російського агресора. І свідомо обрав шлях військового й пишався тим, що може захищати батьківщину. Служив в одній із військових частин на Дніпропетровщині. Торік створив родину з коханою дівчиною.

Молодята мріяли про діток. Але на заваді втіленню мрій та довгому й щасливому життю разом стала війна.

Коли Росія підступно вторглася на територію України рано-вранці 24 лютого, Віктор із перших хвилин, як і тисячі його побратимів, став на захист рідної землі.

Колись, після завершення війни, ми неодмінно розкажемо, який неймовірний героїзм, відвагу та майстерність проявляли і продовжують демонструвати хлопці, захищаючи мирних українців від російських ракетних ударів та потужних авіабомбардувань, яких уже майже місяць завдає кремлівська окупаційна армія по наших містах та селах.

Саме під час виконання бойового завдання на Сумщині, під містом Охтирка, Віктор Сушков загинув. Перед тим встигнувши збити смертоносну ракету і врятувати десятки, а може, й сотні життів українців.

Читати також